امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

  در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ بود که آئودی شروع به عرضه‌ی نسخه‌هایی از خودروهای اسپرت خود بدون سیستم چهارچرخ محرک کواترو کرد و حالا نسخه‌ای از پرچم‌دار خودروهای اسپرت این شرکت یعنی R8 محرک عقب رونمایی شده است. برخلاف مدل قبلی که تنها ۹۹۹ دستگاه از آن تولید شد، مدل جدید به‌صورت تولید انبوه خواهد بود. آئودی نام خودرو را نیز از RWS به RWD تغییر داده است.


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

  شرکت تویوتا به‌تازگی از کراس‌اوور جدید Raize به‌عنوان برادر کوچک‌تر شاسی‌بلند تویوتا راو 4 رونمایی کرد. Raize قرار است راهی بازار ژاپن شود و مشخص نیست آیا تویوتا برنامه‌ای برای عرضه آن در بازارهای مختلف جهان دارد یا خیر اما این کراس‌اوور کوچک آن‌قدر خوب به نظر می‌رسد که قطعاً ارزش بررسی را دارد.


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

  در اوایل سال جاری بی‌ام‌و تست درایوی را برای نسخه پروتوتایپ سری دو گرن کوپه برگزار کرد تا عملکرد خوب این خودرو را به خبرنگاران نشان دهد، حال بی‌ام‌و نسخه تولیدی سری 2 گرن کوپه را به‌صورت رسمی رونمایی کرده تا جای خالی این خودرو را در سبد محصولات خود پرکرده باشد. این خودروی کوپه چهاردر کامپکت پریمیوم به‌خوبی می‌تواند جای خالی بین سری 1 و سری 3 را پر کند.


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

  تویوتا میرای از ۴ سال پیش که به بازار معرفی شد، هیچ توجه خاصی را به خود جلب نکرد؛ چون طراحی چندان قابل‌توجه و جالبی ندارد. باوجوداین، به نظر می‌رسد تویوتا برای نسل بعدی خودرو مذکور تصمیم گرفته رویکرد متفاوتی را اتخاذ کند. خودروساز بزرگ ژاپنی تصاویری از مدل ۲۰۲۱ میرای را منتشر کرده که نشان می‌دهند این خودروی هیدروژن الکتریکی طراحی بسیار زیبایی را در نسل بعدی خود به نمایش خواهد گذاشت. نسخه 2021 میرای علاوه بر تغییرات ظاهری، تغییرات دیگری را نیز نسبت به نسخه پیشین خود کرده است.


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

  لکسوس به‌تازگی عضو جدیدی برای خانواده‌ی کراس‌اوور NX 300 مدل 2020 خود معرفی کرده است؛ به‌جرئت می‌توان گفت که این نسخه جدید را باید جذاب‌ترین کراس‌اوور لکسوس ازنظر استایل ظاهری دانست. این تریم ویژه بلک لاین اسپشیال ادیشن نام دارد که به NX چهره‌ای خشمگین و زاویه‌دار بخشیده است و آن را به جنگنده‌های رادار گریز شبیه کرده است. شاید استایل این خودرو همانند یک جت جذاب نباشد، اما به لطف وجود المان‌های مشکی و تیره، ظاهر این نسخه جذاب‌تر و مرموزتر شده و برای افرادی که فکر می‌کنند تریم‌های F اسپرت برای آن‌ها مناسب نیست، طراحی‌شده است.


  امتیاز کاربران

  ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

  پیشکسوت آفرود شرق آسیا یعنی تویوتا لندکروزر پس از 68 سال حضور در بازارهای جهانی فروشش از مرز 10 میلیون دستگاه گذشت. لندکروزر قدیمی‌ترین محصول در حال فروش تویوتا بوده و یک محصول بسیار مهم در مطرح کردن این کمپانی در بازارهای جهانی محسوب می‌شود.


  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2019 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی