لامبورگینی ترزو میلنیو | Lamborghini Terzo Millennio

  خودروهای الکتریکی لامبورگینی سال 2026 به بازار می‌آیند

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  خودروهای آونتادور و هوراکان محصولات بسیار موفقیت‌آمیزی برای لامبورگینی بوده‌اند؛ اما طی چند سال آینده این دو خودروی سوپر اسپرت از بازار کنار خواهند رفت و به‌جای آن‌ها محصولات مدرن‌تر و احتمالاً قوی‌تری وارد خط تولید خواهند شد. مدیرعامل لامبورگینی استفانو دومنیکالی، تأیید کرده است که جایگزین این خودروها قطعاً مدل‌های هیبریدی خواهند بود.

  با توجه به صحبت‌های دومنیکالی در مصاحبه با تاپ‌گیر، هر دو خودروی لامبورگینی آونتادور و هوراکان با مدل‌های هیبرید یا پلاگین جایگزین خواهند شد. لامبورگینی آونتادور تا سال ۲۰۲۰ تولید خواهد شد و تولید سوپر اسپرت هوراکان تا اواخر سال ۲۰۲۲ قطع نخواهد شد. خودروهای سوپر اسپرت جدید مجهز به باتری تولید می‌شوند و تنها چیزی که از الان می‌توان در مورد آن‌‌ها اطمینان داشت نبود توربوشارژ است.

  لامبورگینی ترزو میلنیو | Lamborghini Terzo Millennio

   مدیر فنی لامبورگینی مائوریسیو رجینی در مصاحبه‌ای با این نشریه اعلام کرد:

  تا زمانی که من مدیر فنی لامبورگینی هستم، خودروهای سوپر اسپرت ما دارای پیشرانه‌های توربوشارژ نخواهند بود. این در مورد احساسات است. اگر احساس نداشته باشید، هیچ‌چیزی ندارید. سؤالات اصلی در مورد پکیج و وزن باتری‌ها هستند. بله، درست است که مدل‌های الکتریکی لامبورگینی بی‌صدا هستند؛ اما فقط چند لحظه اول بی‌صدا هستند و وقتی موتور شتاب بگیرد بعد از آن صدا می‌آید.

  اگرچه هر دو جایگزین لامبورگینی آونتادور و هوراکان از سیستم محرکه هیبریدی استفاده می‌کنند اما به معنای این نیست که پیشرانه‌های احتراق داخلی به‌طور کامل از بین می‌روند. هر دو پیشرانه V10 و V12 در نسل بعدی لامبورگینی باقی خواهند ماند؛ اما کوچک‌تر خواهند شد و با کمک سیستم محرکه هیبریدی دارای محدوده الکتریکی عرضه می‌شوند. دومنیکالی همچنین تأکید کرد که عرضه اولین مدل خودروی کاملاً الکتریکی لامبورگینی تا سال ۲۰۲۶ اتفاق نخواهد افتاد.

  لامبورگینی ترزو میلنیو | Lamborghini Terzo Millennio

   دومنیکالی گفت:

  من فکر نمی‌کنم فناوری تمام الکتریکی لامبورگینی تا سال ۲۰۲۶ آماده شود. خودروی هیبریدی قدمی به سمت مدل‌های کاملاً الکتریکی ما هستند. این اولین بار نیست که لامبورگینی استفاده از فناوری هیبریدی را در محصولات خود تأیید کرده است. می‌دانیم شاسی‌بلند لامبورگینی اوروس، اولین خودرویی خواهد بود که از یک سیستم محرکه هیبریدی استفاده می‌کند. در حال حاضر اوروس با استفاده از پیشرانه بنزینی معمولی ۴.۰ لیتری V8 مجهز به توربوشارژ دوگانه، قادر به تولید ۶۴۱ اسب بخار قدرت است.

   منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2023 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی