جیپ رنگید | Jeep Renegade

  نسخه اروپایی فیس لیفت جیپ رنگید 2019 رونمایی شد

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  جیپ مدل فیس ‌لیفت رنگید را برای سال 2019 معرفی و دو تصویر از آن منتشر کرده است. پس از انتشار تصویری تیزری از نسخه فیس لیفت رنگید 2019 سرانجام این خودرو به‌صورت رسمی در موتورشوی تورینو معرفی شد. خودروی معرفی‌شده مخصوص بازار اروپا است و نسخه‌ی آمریکایی جیپ رنگید در آینده معرفی خواهد شد که البته انتظار می‌رود مشخصاتی مشابه همین مدل فیس‌ لیفت داشته باشد.

  نخستین تغییر را باید چراغ‌های جلویی این خودرو و سپر آن دانست که کاملاً تغییر کرده‌اند. همچنین طراحی این خودرو به‌گونه‌ای تغییر کرده است تا این خودرو کم ارتفاع‌تر از قبل به نظر برسد. همچنین چراغ‌های جانبی روی گلگیرهای جلو قرار داشته و البته بجای رنگ نارنجی از رنگ سفید بهره‌مند شده‌اند. ذکر این نکته هم بد نیست که تصاویر منتشرشده متعلق به نسخه‌ی فول جیپ رنگید هستند که با نام Limited شناخته می‌شود و جیپ مدل‌های پایه‌ی این خودرو را نیز در بازار اروپا عرضه خواهد کرد که البته زیبایی کمتری در مقایسه با آنچه در تصویر می‌بینید دارند و از جذابیت کمتری برخوردارند.

  جیپ رنگید | Jeep Renegade

  با رسیدن به بخش عقبی این خودرو مشاهده می‌شود که جیپ تغییرات جزئی نیز در نمای عقب این خودرو اعمال کرده است و چراغ‌های عقب دارای گرافیک جدید هستند که بیشتر شبیه به حرف X است و به‌جای رنگ سفید قرمزرنگ است. این تغییرات سبب شده است نمای عقب جیپ رنگید در مقایسه با نسل قبل مدرن‌تر باشد و نمای بهتری به نمایش بگذارد. در حقیقت از هر زاویه‌ای که به رنگید فیس ‌لیفت ۲۰۱۹ نگاه کنیم، این خودرو بهتر از قبل شده است.

  جیپ رنگید | Jeep Renegade

  متأسفانه جیپ هنوز تصویری از نمای داخلی رنگید فیس ‌لیفت منتشر نکرده است و باید تا اواخر ماه جاری صبر کنیم تا تصاویر داخل این خودرو منتشر شود. ازآنجایی‌که قرار است جیپ رنگید در بازار اروپا عرضه شود، پیشرانه‌های کم‌مصرفی برای آن در نظر گرفته‌شده که یکی از آن‌ها، پیشرانه‌ی جدید با حجم ۱ لیتر و سه سیلندر است که می‌تواند ۱۲۰ اسب بخار قدرت تولید کند. برای کسانی که از قدرت پیشرانه‌ی سه سیلندر رضایت ندارند جیپ پیشرانه‌های قدرتمند‌تری هم عرضه می‌کند که از آن‌ جمله‌، یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۳ لیتری دارای دو نسخه‌ی ۱۵۰ و ۱۸۰ اسب بخاری است.

   منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی