بنتلی | Bentley

  اولین وای فای فوق‌سریع داخل خودرو توسط بنتلی عرضه خواهد شد

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  معمولاً تاجران و مدیران علاقه‌مندند هنگامی‌که با خودروی شخصی مسافرت می‌کنند، کارهای شرکت خود را نیز انجام دهند. این افراد گاهی نیاز دارند اطلاعات خود را از طریق اینترنت به دفتر شرکت یا منشی شخصی منتقل کنند اتفاقی که شاید تاکنون یک رؤیا به نظر می‌رسید اما بنتلی قصد دارد تا این رؤیا را به واقعیت تبدیل کند و اولین سیستم وای فای (WiFi) فوق‌سریع خودرو در دنیا را، راه‌اندازی کند.

  بنتلی | Bentley

  مقامات بنتلی می‌گویند، از سال آینده و در تمامی مدل‌های این شرکت، سیستم وای فای جدید عرضه خواهد شد. وای فای فوق‌سریع بنتلی، پوشش شبکه بی‌سیم بدون وقفه در هنگام سفر و فراهم کردن یک اداره کاملاً کارآمد و متصل در حال حرکت را ممکن می‌کند. این فناوری در هنگام حرکت خودرو تا سرعت ۱۱۳ کیلومتر بر ساعت کار می‌کند؛ به‌طوری‌که مسافران هم‌زمان می‌توانند به برنامه‌های کاربردی تجاری و سرگرمی، ازجمله پخش ویدئو باکیفیت بالا دسترسی پیدا کنند.

  بنتلی | Bentley

  سیستم WiFi بنتلی با همکاری شرکت ویاست در حال توسعه است؛ ویاست شرکت مخابراتی جهانی است که تاریخچه تأسیس آن به بیش از ۳۰ سال می‌رسد. ویاست بیش از 14 میلیون هات اسپات وای فای در حدود 30 کشور را پشتیبانی و مدیریت می‌کند. این شرکت همچنین به توسعه و نصب وای فای در هواپیماهای تجاری و دولتی نیز کمک زیادی کرده است.

  بنتلی | Bentley

  سیستم وای فای فوق‌سریع بنتلی با استفاده از شبکه اختصاصی مجازی چند کاناله (VPN) خود برای ترکیب سه اپراتور شبکه تلفن همراه به‌صورت یک سیگنال فوق‌سریع کار می‌کند. در این سیستم هیچ‌گونه سیم و اتصال فیزیکی قابل‌مشاهده وجود ندارد و سیستم به‌صورت محرمانه در صندوق‌عقب خودرو جاسازی‌شده است؛ WiFi به کمک روتر به منبع تغذیه DC در داشبورد متصل می‌شود. روتر وای فای بنتلی به مرکز اتصال واقع در یک سایت استاتیک وصل می‌شود و سپس اتصالی با پهنای باند وسیع از سایت میزبان دریافت می‌کند. در این حالت اتصال اینترنت از طریق وای فای به‌صورت غیر موازی و باقابلیت اطمینان و امنیت بالا در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.

  منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی