تولید آئودی A1 در اسپانیا | Audi A1 production in Spain

  تولید آئودی A1 جدید در کارخانه سئات آغاز شد

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  سئات باافتخار اعلام کرد فرایند مونتاژ نسل جدید آئودی A1 اسپرت بک را در خط تولید یکی از کارخانه‌های خود آغاز کرده است. بله درست خواندید! این هاچ‌بک پریمیوم آلمانی قرار است تا در کارخانه این خودروساز اسپانیایی در مارتورل مونتاژ شود و قرار است تا از اسپانیا به تمام بازارهای جهان صادر شود لازم به ذکر است که نسل پیشین این خودرو در بروکسل بلژیک ساخته می‌شد.

  پیتر کاسلر عضو هیئت‌مدیره آئودی و مسئول بخش تولید و لجستیک این برند می‌گوید:

  در طول سال‌های گذشته این کارخانه به همراه کارکنان بسیار متخصص خود خودروی آئودی Q3 ما را تولید کرده و در موفقیت عظیم آن شریک بوده است. به همین دلیل این کارخانه تجربه‌ی زیادی را در مونتاژ محصولات باکیفیت آئودی کسب کرده‌ و درنتیجه مارتورل مکانی ایده آل برای تولید نسل جدید A1، یکی از ستون‌های استراتژیک این کلاس می‌باشد.

  تولید آئودی A1 در اسپانیا | Audi A1 production in Spain

  تولید نسل پیشین آئودی Q3 در این کارخانه سئات تا ماه جولای سال جاری نیز ادامه داشت، اما زمانی که نسل جدید Q3 معرفی شد آئودی تولید آن را به مجارستان منتقل نمود. A1 اسپرت بک جدید در خط 3 این کارخانه و در 2 شیفت ساخته خواهد شد. این خودرو در این خط در کنار سئات ایبیزا و آرونا به تولید می‌رسد که هر سه خودرو، از پلتفرم MQB فولکس‌واگن سود می‌برند. سئات اظهار کرده که در مراحل توسعه آئودی A1 جدید با کارخانه آئودی همکاری داشته و این موضوع باعث شده تا مهارت کارمندان سئات به‌مراتب افزایش یابد.

  تولید آئودی A1 در اسپانیا | Audi A1 production in Spain

  برای اینکه همه‌چیز در کارخانه سئات طبق برنامه پیش رود، این خودروساز اسپانیایی بیش از 500 کارمند را به‌صورت دائمی استخدام کرده است. به گفته این خودروساز بیش از 80 درصد ظرفیت تولید این کارخانه به خارج از اسپانیا صادر می‌شود. کریستین والمر معاون بخش تولید و لجستیک سئات اعلام کرد:

  آئودی A1 با بالاترین استانداردهای کیفیت ساخته خواهد شد و این امر نشان می‌دهد که تأسیسات مارتورل یکی از مکان‌های تولید استراتژیک برای گروه فولکس‌واگن می‌باشد.

  منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی