کیا استرینگر | Kia Stinger

  خداحافظی با ماشین‌های دو درب کیا به دلیل عدم تقاضا

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  هرروز از تعداد خودروسازانی که خودروهای دو درب تولید می‌کنند کاسته می‌شود و بازار خودرو بیشتر به سمت خودروهای مرسوم و کاربردی تمایل پیدا می‌کند، درنتیجه یکی از مشهورترین فرم‌های بدنه یعنی دو درب در حال فراموشی و به تاریخ سپرده شدن است. یک نمونه از این خودروسازان سئات است که دیگر مدل‌های دو درب لئون و Mii را عرضه نمی‌کند.

  دیگر مثال این وضعیت سومین نسل کیا سید است که اخیراً معرفی‌شده و به‌جای مدل جذاب هاچبک/کوپه‌ی پروسید شاهد تولید مدل کاربردی‌تر و البته جذاب پروسید شوتینگ بریک هستیم. ظاهراً کیا تنها به همین خودرو بسنده نکرده و گفته دیگر برنامه‌ای برای تولید محصولات دو درب در آینده ندارد.

  کیا پروسید | Kia Proceed

  مدیر طراحی کیا در اروپا در مصاحبه‌ی اخیرش با CarAdvice چگونگی تصمیم‌گیری مقامات این برند برای عدم تولید پروسید دو درب و فکر کردن به گزینه‌ای دیگر را شرح داد:

  ما درست در حال شروع فرایند طراحی نسل جدید پروسید بودیم که مقامات مربوطه گفتند عمر پروسید دیگر تمام شده و ما نسل جدید این خودرو را ارائه نخواهیم کرد؛ و شما می‌توانید چهره‌ی افراد تیممان را تصور کنید! به خاطر اینکه این کلاس در اروپا ناپدید می‌شود دیگر شاهد هاچبک های سه درب نخواهید بود.

  Guillaume و دپارتمان طراحی کیا ایده‌ی جذابی را برای جایگزین هاچبک دو درب در حال انقراض ارائه کردند:

  محض رضای خدا دیگر خودروی سه درب نساز زیرا آن‌ها فوراً با تولیدش مخالفت خواهند کرد. ما با دیدن این شرایط به پاسخ جالب‌توجهی رسیدیم.

  کیا پروسید | Kia Proceed

  و این پاسخ جالب‌توجه همان خودرویی است که به آن اشاره کردیم یعنی پروسید شوتینگ بریک که چند روز پیش در نمایشگاه خودروی پاریس معرفی شد. این خودرو را با سید اسپرت واگن عادی اشتباه نگیرید. البته هر دو خودرو تقریباً فضای بار یکسانی دارند. تولید این خودرو از ماه آینده شروع خواهد شد و سفارش آن‌هم از اوایل سال آینده کلید می‌خورد.

  منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی