بوگاتی شیرون | Bugatti Chiron

  جذابیت بیشتر بوگاتی شیرون با سقف اسکای ویو

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  بوگاتی هیچ‌گاه قصد ندارد نسخه‌ای از بوگاتی شیرون به‌صورت سقف باز بسازد؛ برنامه بعدی و جدید این شرکت تولید محصولی با سقف اسکای ویو (Sky view) خواهد بود. طرح‌بندی پنل شیشه‌ای ثابت در بالای هر صندلی ایده خوبی برای لذت بردن از دیدن آسمان است. سقف اسکای ویو با استفاده از مزایای اضافی افزایش اندازه بوگاتی شیرون به میزان ۲.۷ سانتی‌متر، فضای سر بیشتری را برای سرنشینان فراهم کرده و گزینه مناسبی برای خریداران قدبلند خواهد بود.

  هر یک از این پنل‌های شیشه‌ای اسکای ویو دارای ۶۵ سانتی‌متر طول و ۴۴ سانتی‌متر عرض می‌باشند و بوگاتی برای ایجاد این قطعات شیشه‌ای از ساختار لمینیت با چهار لایه میانی استفاده خواهد کرد. بر اساس گفته‌های بوگاتی، این روش باعث آرام نگه‌داشتن فضای کابین خواهد شد و شیشه‌های رنگی مورداستفاده، اشعه مادون‌قرمز را منعکس می‌کنند تا مانع از گرم شدن کابین شوند.

  بوگاتی شیرون | Bugatti Chiron

  اکنون امکان سفارش سقف Sky View برای مشتریان ابرخودروی بوگاتی شیرون در دسترس است. این شرکت همچنین تا اواخر ماه آگوست (اواسط شهریورماه) یک مدل خودروی سوپر اسپرت با پنل شیشه‌ای اسکای ویو را به رویداد هفته خودروی مونتری (Monterey Car Week) خواهد برد تا مشتریان ثروتمند بتوانند نگاهی بهتر به این گزینه داشته باشند.

  ابرخودروی بوگاتی شیرون با سقف اسکای ویو، تنها محصول این خودروساز در رویداد هفته خودروی مونتری نیست، زیرا این شرکت همچنین از هایپرکار بوگاتی دیوو (Divo) نیز رونمایی خواهد کرد. ابرخودروی جدید از پلتفرم بوگاتی شیرون استفاده می‌کند، اما قابلیت‌های بیش‌تری نسبت به آن دارد. بدنه‌ای که به‌شدت بازنگری شده است، باعث کاهش قابل‌توجه نیروی روبه پایین (دان‌فورس) خواهد شد که باعث می‌شود بیشینه سرعت به ۳۸۵ کیلومتر بر ساعت برسد؛ اما شتاب‌ گیری دیوو سریع‌تر از صفر تا صد شیرون در ۲.۵ ثانیه خواهد بود. پیشرانه W16 مجهز به چهار توربو شارژر هنوز در پشت سر سرنشینان ابرخودروی بوگاتی دیوو نشسته است، اما به نظر می‌رسد با جعبه‌دنده جدید، تعویض دنده به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر باشد.

  بوگاتی شیرون | Bugatti Chiron

  این خودروساز قبلاً تمام ۱۰۰ دستگاه ابرخودروی بوگاتی دیوو را پیش‌فروش کرده است؛ گفته می‌شود که بوگاتی آن‌ها را با قیمت نجومی ۵.۸۵ میلیون دلار به مشتریان ثروتمند خواهد فروخت.

  منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی