بنتلی مولسان | Bentley W.O Edition Mulsannes

  معرفی مولسان نسخه W.O به مناسبت جشن صدسالگی بنتلی

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

  بنتلی قصد دارد تا سالگرد صدسالگی خود را یک سال زودتر از موعد با معرفی نسخه ویژه بنتلی مولسان جشن بگیرد. نسخه W.O Edition مولسان توسط شرکت مولینر توسعه‌یافته است و نام خود را از W.O Bentley (والتر اوون) مؤسس کمپانی انگلیسی بنتلی در سال 1919 برگرفته است.

  در نمای ظاهری، رینگ‌های مشکی این خودرو و جلوپنجره بزرگ کرومی و رنگ انیکس بدنه، ظاهر متمایزی نسبت به سایر مولسان‌ها به این خودرو بخشیده‌ است. البته بنتلی بیان کرده که مشتریان قادر هستند رنگ‌های دیگری را نیز برای این خودرو انتخاب کنند. ضمن اینکه نصب یک نشان روی گلگیر، سپر و مرکز رینگ‌ها، بیانگر خاص بودن و محدود بودن تعداد تولید این نسخه است.

  درون کابین W.O Edition بنتلی مولسان، یک قطعه از میل‌سوپاپ خودروی شخصی 8 لیتری W.O بنتلی به‌منظور یادبود در محل استراحتگاه آرنج سرنشینان عقب نصب‌شده است یک پلاک ویژه هم تاریخچه قطعه یادشده را شرح می‌دهد. در این قسمت، دو جا لیوانی باقابلیت خنک‌کنندگی برای سرنشینان عقب تعبیه‌شده است. علاوه بر این‌ها، طراحی و رنگ تودوزی این خودرو نیز دقیقاً مشابه بارنگ تودوزی خودروی شخصی مؤسس بنتلی انتخاب‌شده است.

  بنتلی مولسان | Bentley W.O Edition Mulsannes

  مشتریان این خودرو قادر هستند یکی از دو پیشرانه قابل‌نصب را برای بنتلی مولسان W.O ادیشن خود که قرار است تنها 100 دستگاه از آن تولید شود، انتخاب کنند. یکی از این پیشرانه‌ها، پیشرانه 6.75 لیتری هشت سیلندر استاندارد مولسان است که قادر به تولید بیشینه قدرت 505 اسب بخار است. پیشرانه قابل‌نصب دیگر برای این خودرو، پیشرانه مولسان Speed است که با اعمال تغییراتی روی آن بیشینه قدرتش به 530 اسب بخار رسیده است. قدرت بیشتر این پیشرانه باعث شده تا این خودرو حدود 0.2 ثانیه نسبت به نسخه استاندارد سریع‌تر باشد و تنها 5.3 ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر بر ساعت دست یابد.

  بنتلی مولسان | Bentley W.O Edition Mulsannes

  علاوه بر همه این‌ها، مشتریان قادر هستند تا نسخه W.O ادیشن را با فاصله محور بیشتری نسبت به نسخه استاندارد آن سفارش دهند تا فضای داخل کابین بزرگ‌تری در اختیارشان باشد. البته این کار کمی اضافه‌وزن را به همراه دارد که باعث افت عملکرد این خودرو می‌شود؛ اما درهرصورت، با انتخاب هر یک از مدل‌های مولسان W.O ادیشن، این مشتریان مالک یکی از خاص‌ترین نسخه‌های بنتلی خواهند بود که تنها 100 دستگاه از آن در سراسر دنیا تردد می‌کند که به مناسب سالگرد 100 سالگی این خودروساز لوکس تولیدشده است.

  منبع: Motor1


  ارسال نظر

  کد امنیتی بارگزاری مجدد

  عضویت در خبرنامه ساره خودرو

  دفتر مرکزی: بلوار نلسون ماندلا (جردن) خیابان ناهید شرقی پلاک 35 طبقه اول ساره خودرو
  امور داخلی: 22014955-021
  امور پشتیبانی: 22044945-021
  اعتبارسنجی: 26290446-021
  واحد مالی: 22016193-021
  شعبه سعادت‌آباد: سعادت‌آباد آسمان پنجم شرقی پلاک 35 ساره خودرو  تلفن: 74436000-021
  شعبه فرجام: بزرگراه رسالت خیابان فرجام غربی بعد از چهارراه حیدر خانی پلاک 642 ساره خودرو  تلفن: 77221057-021

  آخرین کاتالوگ‌های خودروها

  © 2014 - 2024 تمامی حقوق این وب‌سایت برای ساره خودرو اطمینان محفوظ می‌باشد. طراحی شده توسط حمید احمدی